Vynikající medovník recept

Vynikající medovník recept - Výroba a prodej přímo z Pekárny Praha. Recepty na Medovník, rady, tipy, nápady a navíc diskuse. Dále zde naleznete galerie medovníků a dortů domácí výroby. Navštivte nás! Nejlepší medovník podle původní recepty, vyrábíme také Moučníky a dezerty

Nakupte si v E-shopu

osobní odběry v centru Prahy

 

Čerstvé suroviny a dokonalá chuť Hledáte medový dort s kokosem? Upečeme vám čerstvý a za super ceny malé i velké kokosové medovníky za přímé ceny výrobce. Máme Kokosový dort - Výroba dortů z pravé smetany! Vždy čerstvé suroviny a dokonalá chuť královského dortu. Doporučujeme všem milovníkům čokoládových a kokosových dortů, Jediná v Praze - Upečeme pro Vás Výbornou domácí Medovou Roládu. Zabýváme se prodej z pekárny, která je specilalista na cukrářskou výrobou. Nabízíme dorty, řezy, rolády, cukroví i tradiční medové dorty - Praha - rozvoz - osobní odběry, Ochutnejte Pravý domácí Medovník. Pro malé i velké děti, na sobotu, na víkend, na narozeniny, na dětské oslavy nebo jen tak pro chuť!  Zajistíme pro vás zajímavé slevy na Váš nákup. Internetový prodej zboží pro svatby, které se vám můžou hodit. Máme zájem se stát vaším partnerem. Výroba dortů z pravé smetany! Nabízíme originální a luxusní dorty domácí výroby z kvalitních a čerstvých surovin bez umělých náhražek, rostlinných a ztužených tuků. Pečeme svatební, dětské, firemní a tématické dorty na Vaše přání. Staročeský medovník a dorty - Dorty pro děti, Na objednávku a po předchozí domluvě pro vás upečeme dětské medové dorty, Praha, 1750g, Velký český medovník, Nejnižší ceny. Pro malé i velké děti, na sobotu, na víkend, na narozeniny, na dětské oslavy nebo jen tak pro chuť!  Zajistíme pro vás zajímavé slevy na Váš nákup. Internetový prodej zboží pro svatby, které se vám můžou hodit. Máme zájem se stát vaším partnerem. Výroba dortů z pravé smetany!

Zajistíme pro vás medové dorty,alkohol ihned v Praze, Jako službu pro naše registrované návštěvníky jsme připravili svatební plánovač. Zdobené a svatební Medovníky - Dort Medovník original Praha. Na objednávku v Praze.

Kontaktujte nás

 

Ručně vyráběný pravý medový dort