Velikonoční medovník

Pro letošní Velikonoce jsme pro Vás připravili speciální akci, velikonoční medovník s rozvozem o Praze přímo na Váš stůl. 

Eshop Medovník Praha jsou kvalitní medové dorty přímo od výrobce s možností osobního převzetí v centru Prahy, dnes jsou na expedici až k vám domů připraveny všechny.

 
Tak jako vloni, jezdíme i v sobotu a neděli, budete si tak moci na tomto vynikajícím dezertu pochutnat i během velikonočních svátků. Medovník je expedován zabalený v celofánu a v papírové dortové krabici. Za dopravné si za velké nákupy a větší počet nic neúčtujeme. Před konzumací doporučujeme nechat medovník odležet asi půl hodiny při pokojové teplotě. Poté se lépe rozvine jeho lahodná chuť. Nejenom dortíky plné medu, velikonoční dorty mnoha příchutí a krémů, kromě nich prodáváme také také dorty pečené i nepečené, řezy, rolády, vánoční a čajové pečivo, ale i pečivo z kynutého těsta, jako koláče - ovocné i pouťové, svatební koláčky a jiné. Sledujte naší fotogalerii a vyberte si velikonoční medovník podle své chutě z domova online.