Pražírna kávy

Klasický medovník má po celý rok skvělou kávu. Dorty na prodej Praha. Vychutnejte si jedinečný okamžik u kávy s medovým dortem.


Příjemně naladí a pohladí na duši i na jazyku. Čerstvá, poctivá, pravá, nefalšovaná, nešizená, skutečně skutečná pražená zrnková a mletá káva

+ náš klasický medovník. Pražená zrnková káva Arabica i Robusta + náš klasický medovník. Prodejní místo Praha 1 Nakupte čerstvou výběrovou Arabicu z české rodinné pražírny kávy. A jak to děláme? Zaručeně Česká rodinná pražírna kávy má svoje výdejní a prodejní místo přímo v centru města. 
Čerstvě pražená káva to je chuť - proto vybíráme ze světa ty nejlepší kávy, aby chutnaly nám i vám.
Čerstvě pražená káva to je čerstvost - proto pražíme kávu až po vaší objednávce a káva se k vám může dostat za méně než 24 hodin po upražení.
Čerstvě pražená káva to je vůně - proto balíme do speciálních obalů s jednocestným ventilkem. Díky tomu ji můžeme zabalit hned po pražení a své aroma si zachová pro vás. A díky skvělému balení vydrží déle voňavá i u Vás doma, či v práci.
Čerstvá výběrová káva z pražírny rovnou k vám na váš domácí či pracovní stůl. Vy objednáte - my upražíme a rovnou odesíláme až na vaši adresu. Čerstvost tak jako s naším medovým dortem nade vše.