Jahoda s kardamonem pečený čaj

Nalije se do šálku a zalije 250ml – 300ml horké vody. V letním období stačí obsah skleničky s ovocem zalít dobře vychlazenou vodou či minerálkou, přidat led a získáte tím osvěžující a originální nápoj pro letní dny se skvělou chutí.Nakupte u nás vynikající Pečený čaj

Pečený čaj za skvělé ceny - v zimě zahřeje - v létě vás osvěží

V Praze máme pro Vás to, co hledáte a inspiraci pro letošní dárky - jsou to naše exkluzivní dorty a čaje přímo z výrobny
Klasický medovník - Medovka malá i velká, vždy čerstvá připravena na rozvoz v Praze
Caramelka překvapí nejenm děti ale i jejich rodiče! Skvělá chuť a cena 
Jahody nesmějí chybět ani na Vašem stole! - Kupte si u nás sladké potěšení a čerstvé potraviny přímo z výrobny!
Pictáciový je nápad, jaký nemá nikdo v Praze. Nekoupíte na internetu lépe, vyzvedněte osobně ihned v centru města!
A ani dnes nemusíte pro dorty do ZOO, naše malá i velká Zebra medoník přijede až za Vámi
Dobrou čokoládoou polevou a kvalitná kávou se nedá pokazit žádný příjemný večer ve dvou. Z velkého se nají celá rodina!
Tradiční švetskový, 670 g i ten velký kulatý dort 1400g překvapení pro vaše hosty na Vaší oslavě narozenin. U nás nesmí nikdy chybět!
vše přímo od výrobce, za nejnižší ceny a přitom opravdu originální.

Prodejní a výdejní místo čajů podle Gusta obchod Praha 1. Prvotřídní hustá směs s lahodnou a plnou chutí jahoda. Drobnost, za málo peněz která potěší a zároveň výborně chutná. Darujte jednoporcový pečený čaj s příchutí jahoda. Exkluzivní ovocné čaje osobní odběr v centru Prahy, nebo rozvoz s doručením po celé Praze. Jahoda pečený čaj a další sortiment rozmanitých ovocných příchutí za skvělé ceny Praha. Nakupte u nás pečené čaje za skvělé ceny. Výdejní místa v centru města a rychlý servis, sortiment ihned skladem.
V zimním období se pečený čaj jednoduše nalije do šálku a zalije 250ml – 300ml horké vody. V letním období stačí obsah skleničky s ovocem zalít dobře vychlazenou vodou či minerálkou, přidat led a získáte tím osvěžující a originální nápoj pro letní dny se skvělou chutí.Nakupte u nás vynikající Pečený čaj, Pečené čaje, Ovocné čaje pečené, Chutný nápoj s kousky ovoce a navíc v tak snadno a rychle připravitelné podobě. Již se nemusíte namáhat sběrem ovoce a návštěvou kořenářek, aby jste si poté doma pracně připravili čerstvý ovocný čaj. Teď Vám stačí otevřít uzávěr sklenice a už jen pouhá vůně probudí fantazii.

Kontaktujte nás