100% original

Dort který chutná, 100% original dort. V pekárně Praha se opět kouzlí a čaruje, i dnes se vyrábí skvělé luxusní a velice originální medové dorty. Celý rok je náš e-shop plný dortů, prodáváme luxusní designové dorty individuálně navržené pro každou příležitost a poskytujeme kompletní servis od návrhu po dodání na místo určení. V naší nabídce najdete oblíbené tradiční dorty vycházející z české, ruské, ukrajinské kuchyně, vlastní recepty a léta ověřené postupy s použitím toho nejlepšího medu! Nicméně každý cukrář by měl mít svá tajemství. Dlouholetá praxe a zkušenost, tradiční recepty, nejlepší suroviny. všechny naše výsledky si pečlivě zaznamenávali až jsme medové recepty vyladili k výsledné harmonii. Jak vlastně u nás objednat dort? je to velmi jednoduché 
Zašlete nám e-mail se základními informacemi:
Datum události, na kterou má být dort připraven, pro ověření volné kapacity či možnosti naší autodopravy. 
O jakou událost se jedná (svatba, X-té narozeniny, firemní oslava, promoce, firemní párty, raut, setkání s přáteli
Počet porcí nebo velikost dortu
Hrubou představu o tom, jak by měl dort vypadat, s jakou příchutí, velikost atd
Vaše tel. číslo, v případě doručení na druhou adresu jméno a místo, kde se dort bude předávat
Poté vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.
Co nejdříve, abyste si zamluvili volný termín! Některé atraktivní termíny jako je pátek nebo sobota bývají zejména v letním období zamluvené pro svatební dorty i několik měsíců dopředu. Také je nutné počítat s časem na zpracování návrhu. Minimální doba potřebná pro výrobu dortu a dekorací je 3 dny, u náročných dekorací je delší. Po ověření volného termínu pro výrobu dortu, Vám můžeme nezávazně rezervovat termín minimálně po dobu než Vám zpracujeme návrh s konečnou cenovou kalkulací, kdy objednat dort necáme na Vás, na zakásku a objednávku raději volte dva až tři dny předem! 
kolik stojí dorty na eshopu je jednoduché, Konečná cena je stanovena podle vámi odsouhlaseného návrhu před uzavřením závazné objednávky. V této ceně budou započítány i další položky jako instalace, zapůjčení stojanu apod. Závazná objednávka je uzavřena po zaplacení zálohy, tj.  50% z konečné ceny zakázky.
Druhy dortů, které nabízíme, najdete v záložce Menu. Některé druhy dortů však nejsou vhodné pro určité designy a tvary. Rádi vám s výběrem dortu pomůžeme nebo se přizpůsobíme Vaší chuti.
kde si mohu dort vyzvednout  100% original dort?
Dorty rozvážíme na místo určení. Po Praze je doručení dortu zdarma. Samozřejmostí je i rozvoz mimo Prahu nebo okolí. Vzhledem k tomu, že potahované dorty potřebují speciální podmínky pro skladování, snažíme se dorty doručit na čas tak, aby nedošlo k jejich poškození v nevhodných lednicích apod. Některé dorty bude nutné sestavovat přímo na místě oslavy.
 
 

Ručně vyráběný pravý medový dor

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás