Nákup dortů online s donáškou až domů

Dnešní NABÍDKA našich domácích klasických MEDOVNÍKŮ!

Medovník Praha je přímá distribuce medových dortů. V naší nabídce jsou klasické medové DORTY - MEDOVKA a její varianty MEDOVKA V ČOKOLÁDĚ, MEDOVKA SE ŠVESTKAMI, Čokoládový, Kávový, Pictáciový, Višňový, Kokosový, Jahodový, Medová roláda také zde Objednejte Online!

Nakupte si na našem E-shopu Klasické Medovníky

osobní odběry v centru Prahy

Eshop Med-Medovka jsou kvalitní medové dorty přímo od výrobce s možností osobního převzetí v centru Prahy

DOMÁCÍ DORT MEDOVNÍK - u nás opravdu nepřiberete!

V Praze máme pro Vás to, co hledáte a inspiraci pro letošní dárky - jsou to naše exkluzivní dorty a čaje přímo z výrobny
Klasický medovník - Medovka malá i velká, vždy čerstvá připravena na rozvoz v Praze
Caramelka překvapí nejenm děti ale i jejich rodiče! Skvělá chuť a cena
Jahody nesmějí chybět ani na Vašem stole! - Kupte si u nás sladké potěšení a čerstvé potraviny přímo z výrobny!
Pictáciový je nápad, jaký nemá nikdo v Praze. Nekoupíte na internetu lépe, vyzvedněte osobně ihned v centru města!
A ani dnes nemusíte pro dorty do ZOO, naše malá i velká Zebra medoník přijede až za Vámi
 
Dobrou čokoládoou polevou a kvalitná kávou se nedá pokazit žádný příjemný večer ve dvou. Z velkého se nají celá rodina!
Tradiční švetskový, 670 g i ten velký kulatý dort 1300 g překvapení pro vaše hosty na Vaší oslavě narozenin. U nás nesmí nikdy chybět!
 
 
 
Nejlacinější medovníky v Praze - nízké ceny a hlavně s doručením až domů! Nákup dortů online s donáškou až domů? Ano u nás to opravdu jde. Poradíme Vám jak na to a kde je možné takový servis objednat! Tuto službu vám poskytneme přímo zde. Čerstvé potraviny dorty a medovníky v Praze již pečeme několik let a máme tak stálou a početnou klientelu mezi firmami i soukromými osobami. Od těch, kdo si cení každé minuty svého času a za její úsporu jsou ochotni zaplatit, až po důchodce, pro které velký nákup a jeho doprava domů představuje obrovskou komplikaci. Nakupování online je ale řešením pro všechny. Pro lidi, kteří třeba nevlastní auto nebo je pro ně problém jezdit do marketu pro jeden dort je jistě tato možnost nákupu čerstvých potravin online s donáškou až domů vítanou pomocí. Když jsme v roce 2010 náš internetový projekt spouštěli, neměli jsme na trhu prakticky žádnou konkurenci. Postupem času jsme si vytvořili v podstatě stabilní portfolio klientů, kteří u nás pravidelně nakupují. A každý den přijde na základě doporučení i další, zejména ze segmentu firmy a kanceláře. V současnosti v Praze na trhu medových dortů není jiná firma, která by poskytovala srovnatelné služby, to je vlastní výroba a vlastní rozvoz pro koncové klienty. Neznáme nikoho, kdo by přivezl dort do 90 minut do domu, do bytu, do kanceláře a to celý týden, tedy i o víkendu. Ano, jsme zajímavý pro všechny, kteří nemají čas na nákupy, mají fyzickou či zdravotní indispozici. Naše sousedka, aniž by věděla, že je to naše pekárna, si službu vyzkoušela v době,  kdy už byla její oblíbená cukrárna v okolí zavřená. Můžeme říct, že vše proběhlo rychle a bez komplikací. Náš řidič, který jí velký medovník přivezl,  ho vynesl až do třetího patra bez výtahu a to s úsměvem a radou, jak uchovávat dort v lednici. Prý byla velmi spokojena a až pak si teprve všimla loga na našem autě, které blikalo zaparkované před naším panelákem. To je pro nás nejlepší vizitka a doporučení. Ochutnejte i Vy u nás klasické medovníky. V Praze je přivezeme i pro Vás. Rozdíl najdete v tom, že pracujeme v rukavičkách, dorty vyrábíme ručně, dorty neposíláme, na rozvoz máme chladící auta, potraviny řádně skladujeme a máme je na autě oddělené. Dorty za málo peněz po Praze - objednejte u nás!

Kontaktujte nás