Medovník na svatbu

Chcete vaší svatbě dodat tu správnou chuť? Zastavte se u nás, prodáváme vynikající medovníky - dorty. Na všechny svatby připravíme i pravé medovníky. Medovník je dort, který ochutnal na svatbě snad každý v Česku.

Největší, nejprodávanější a neoblíbenější. Co k tomu dodat? Všechny medovníky osobní odběr Praha 1 zdarma.

 

 

Nakupte si v E-shopu 

osobní odběry v centru Prahy

Připravíme pro Vás kvalitní Medovníky na svatby. Zajistíme pro vás zajímavé slevy na Váš nákup na svatbu, servis a doručení v hlavním městě Praha. Internetový prodej zboží pro svatby, které se vám můžou hodit. Máme zájem se stát vaším partnerem. Zajistíme pro vás medové dorty,nejlacinější alkohol v Praze, nápoje a vše, kde je pro Vás nejlepší cena. U nás ušetříte čas a peníze. Máme rádi Svatby - pečeme pro ně svatební Medovník. Pro mladé i pokročilé, pro zralé ženy i dívenky na poprvé, na krásný životní zážitek zážitkový dort od nás! rtu na přání může trvat i několik dní. Je možné dort sestavit i z několika pater a použít jej tak třeba jako svatební nebo narozeninový. Zdobení, polevu anebo třeba nadpis provedeme přesně dle Vašich požadavků. Jako inspirace Vám může posloužit fotogalerie dortů. Zdobené dorty lze koupit v naší výrobně. Rozvoz těchto dortů se realizuje po dohodě s oddělením objednávek. Vybírejte z fotogalerie kulatý, patrový, dvoupatrový, třípatrový, srdce malé i velké! Ceny dortů jsou individuální, záleží na náročnosti a rozsahu zdobení. Bližší informace o ceně Vám sdělí náš pracovník na eshopu či přímo v pekárně dortů Praha, sledujte nás na níže uvedených kontaktních informacích.

Z celého velkého dortu připravíte 16 opravdu poctivých řezů. Jeden řez Vás tak vyjde na méně než dvacet korun. Budete-li dort dělit ekonomicky, pak nakrájíte 24 řezů. Svatební medovník v sobě snoubí velice jemnou chuť medových plátků a dvou druhů krému. Díky souznění delikátních chutí si získal obdivu i u těch nejnáročnějších gurmánů. Vyrábí pouze ručně a neobsahuje žádné konzervační látky, je vyroben pouze a jedině na přírodní bázi. Velké i malé, kulaté, lahodné, klasické, ochucené. U nás se slaví každá správná svatba. Stříbrná, zlatá, diamantová, naše dorty nesmí chybět na žádné správné svatbě. A chutná všem. Oddávajícím, svatebčanům i jejich hostům. A nezapomeňte na výslužku