Medovníky

Největší, nejprodávanější a neoblíbenější. Co k tomu dodat? Všechny medovníky osobní odběr Praha 1 zdarma.

Staročeský dort v Praze je jen jeden, nakupte ho i dnes ve slevové akci s doručením, prohlédněte si hodnocení stávajících zákaznic, jejich hodnocení. Využijte naší slevy dortů a zákusků v hlavním městě, ušetřete u nás čas a peníze. U nás si na sladkém pokušení pochutnáte, plný dort to je úplný zázrak, to je pohádka a pohlazení všech chuťových buněk!

Hledáte pravou medovou roládu? 

Originál medová roláda celý dort 1100 g 

Sladké pokušení v Praze. Staročeský dort 1750g za nízké ceny s dopravou do domu. Budu potěšen Vaší spokojeností nejen z lahodné chuti medovníku, ale také z překvapivě krásné ceny dortu. Staročeský medovník prodej Praha. Z celého dortu naříznete 16 opravdu poctivých řezů. Budete-li dort dělit ekonomicky, pak nakrájíte 24 řezů. Staročeský medovník v sobě snoubí velice jemnou chuť medových plátků a dvou druhů krému. Díky souznění delikátních chutí si získal obdivu i u těch nejnáročnějších gurmánů. Staročeský medovník se vyrábí pouze ručně a neobsahuje žádné konzervační látky, je vyroben pouze a jedině na přírodní bázi. Velký ručně vyráběný pravý dort na klasický medovník Praha

Nakupte si na našem E-shopu Klasické Staročeské Medovníky

Letos je můžete sledovat online i odnést z centra města ihned, v lednici máme vždy nějaké to sladké překvapení! Pro dnešní den vyhrál ten největší, ten neoblíbenější a v Praze jednoznačně Král dortů-. Výroba podle tradiční staroslovanské receptury. Pekařství a výroba dortů prodává také Medovník Staročeský. Originální medovník a dort podle tradičních receptů z kvalitních surovin je připraven v lednici ihned. Má na krabici vždy minimálně 10 - 20 dní do data spotřeby. Porovnejte ceny a ušetřete! I kvalita může být levná. STAROČESKÝ MEDOVNÍK. Velmi populární moučník patří určitě mezi nejstarodávnější recepty, které se dodnes připravují. Poctivé pekařství - Najdete nás v Praze

Osobní odběr zdarma. Nejlepší medový dort kup u nás i bez objednání online. Podle Gusta obchod Praha 1.. Dům F. Topič na Národní 9. Zde je mapa - jak se k nám dostanete.

Pro všechny párty akce, na oslavu i svatby. Medovník od nás by tam neměl chybět. Výroba podle tradiční staroslovanské receptury. Pekařství a výroba dortů prodává také Medovník Staročeský. Originální medovník a dort podle tradičních receptů z kvalitních surovin je připraven v lednici ihned. Má na krabici vždy minimálně 10 - 20 dní do data spotřeby. Porovnejte ceny a ušetřete! I kvalita může být levná.

Chcete vašim oslavám či všedním dnům dodat tu správnou chuť? Zastavte se u nás, prodáváme vynikající dorty. Pro znalce a gurmány připravit i pravé medovníky.

Nakupte si v E-shopu 

osobní odběry v centru Prahy

Připravíme pro vás kvalitní medovníky na všechny příležitosti v roce. Zajistíme pro vás servis a doručení v hlavním městě Praha. Internetový prodej zboží pro dům, byt, kancelář i velkou firmu. Medový dort se vám může hodit všude. Máme zájem se stát vaším partnerem. Zajistíme pro vás medové dorty. U nás ušetříte čas a peníze. Pro mladé i pokročilé gurmány a znalce, pro zralé ženy, pro muže a děti. Na všechny narozeniny, k výročí, na Vánoce, na Velikonoce, na Valentýna. Klasický ihned, ochucený, s ořechy na přání, jak jen je libo! Výroba na speciální přání může trvat i několik dní. Ceny dortů jsou individuální, záleží na náročnosti a rozsahu zdobení. Bližší informace o ceně vám sdělí náš pracovník na eshopu či přímo v pekárně dortů Praha, sledujte nás na níže uvedených kontaktních informacích.

Velké i malé, kulaté, lahodné, klasické, ochucené, k svátku, k narozeninám k výročí i na běžný den jen tak. U nás se slaví každý dobrý den. Naše dorty nesmí chybět na žádné oslavě a party. Lahodné, nešizené, pravé medovníky ihned na prodejně v centru hlavního města.

Kontaktujte nás