Medovníky pro děti

Pro malé i velké děti, na sobotu, na víkend, na narozeniny, na dětské oslavy nebo jen tak pro chuť!  Zajistíme pro vás zajímavé slevy na Váš nákup. Máme zájem se stát vaším partnerem. Výroba dortů z pravé smetany!

Nakupte si v E-shopu Medovníky

osobní odběry v centru Prahy

Čerstvé suroviny a dokonalá chuť Hledáte medovníky s kokosem? Upečeme vám čerstvý a za super ceny malé i velké kokosové medovníky za přímé ceny výrobce. Máme Kokosový dort - Výroba dortů z pravé smetany! Vždy čerstvé suroviny a dokonalá chuť královského dortu. Doporučujeme všem milovníkům čokoládových a kokosových dortů, Jediná v Praze - Upečeme pro Vás Výbornou domácí Medovou Roládu. Zabýváme se cukrářskou výrobou. Nabízíme dorty, řezy, rolády, cukroví i tradiční medové dorty - Praha - rozvoz - osobní odběry, Ochutnejte Pravý domácí Medovník. Pro malé i velké děti, na sobotu, na víkend, na narozeniny, na dětské oslavy nebo jen tak pro chuť!  Zajistíme pro vás zajímavé slevy na Váš nákup. Internetový prodej zboží pro svatby, které se vám můžou hodit. Máme zájem se stát vaším partnerem. Výroba dortů z pravé smetany! Nabízíme originální a luxusní dorty domácí výroby z kvalitních a čerstvých surovin bez umělých náhražek, rostlinných a ztužených tuků. prodáváme svatební, dětské, firemní a tématické dorty na Vaše přání. Staročeský medovník a dorty - Dorty pro děti, Na objednávku a po předchozí domluvě pro vás připravíme dětské medové dorty, Praha, 1750g, Velký český medovník

Klasický medovník pro děti na prodej přímo z výrobny a je tu skvělá cena. Podle Gusta obchod Praha 1. Naše medové dorty jsou levnější než stejné produkty v jiných obchodech. Čerstvé suroviny a dokonalá chuť Hledáte medovníky? Velký Staročeský medovník za nejnižší ceny je sice nejprodávanější, ale u dětí je nejoblíbenější s ovocem, jahodový, švestkový, kokosový, višňový, maminky si dají ke kávě nejraději kávový, či s čokoládovou, tatínkové jsou u nás nejšťastnější, když jim všem doma chutná.

Kontaktujte nás