Višňový medový dort

Malý i velký, oba jsou kulaté, oba jsou lahodné a oba můžete mít přímo z pekárny. Višňový medový dort a malý dortík.
Nákup přímo zde. Lahodný, poctivý, neoblíbenější. Co k tomu dodat? Všechny medovníky osobní odběr Praha 1 zdarma.

U nás koupíte i velký dort - váha 1400g. Skvělá cena pro vás

Sladký dort s višňovou příchutí, dali byste si?  Menší verze 670g

Medový dort specifický pro svou nezaměnitelnou višňovou příchuť PRŮMĚR 18 CM. Medový dort je naše nejoblíbenejší sladké pokušení pro vás.
Jemný medový dort specifický pro svou nezaměnitelnou barvu. Ručně vyráběný dort je bez chemických konzervantů a dle potravinářství je jeho náplň označována jen jako lehce tuková. Vhodný pro jakoukoliv příležitost.
Skladujte při teplotě od 2°C do 8°C, po otevření spotřebujte do 5 dnů.

Všechny naše dorty skladujte  v předepsaném teplotním režimu, při stálé (nekolísavé) teplotě. Medovníky chraňte  po otevření  krabice proti osychání
Vylepšená verze klasického medovníku s vrstvou toho nejlepšího višňového džemu. Ochutnáním kombinace krému s jemně karamelovou příchutí, višňového džemu a kvalitního medového korpusu je každé sousto nezapomenutelným zážitkem.
    Cukrářský výrobek s náplní lehkou tukovou
    Ruční výroba
    Bez chemických konzervantů
    Doba trvanlivosti 30 dnů při teplotě +2°C až +8°C
    Balení do kvalitních 6 hranných krabic
    Krabice pokryty laminovou folií, která chrání produkty proti vlhkosti z chladících prostor
Složení:

Krémová náplň 48% [mléko, částečně ztužený palmový tuk, cukr, zahuštěné slazené plnotučné mléko (mléko, cukr), pšeničná mouka], Korpus 36% (pšeničná mouka, cukr, vejce, med 5,4%, častečně ztužený palmový tuk, kypřicí látka: uhličitany sodné), Ovocná náplň 16% [směs ovocných dření].
Skladujte při teplotě od 2°C do 8°C, po otevření spotřebujte do 5 dnů.
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Mléko
Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota    1484 kJ/353 kcal
Tuky    14 g
z toho nasycené mastné kyseliny    7.8 g
Sacharidy    52 g
z toho cukry    34 g
Bílkoviny    5.4 g
Sůl    0.45 g
Vláknina    g
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.

Při zachování teploty do šesti stupňů celsia si dort uchová své vlastnosti 20 dní od data výroby. Veškeré produkty jsou vyrobeny z přírodních příměsí, při výrobě dortů se nepoužívá absolutně žádná chemie

Klasický medovník na párty a oslavu ihned, osobní odběr zdarma v centru města. Nejlepší, nejprodávanější medový dort vyrobený ručně kup na prodejně podle Gusta obchod. Osobní odběr zdarma v centru hlavního města. Medový dort - nejoblíbenější sladké pokušení.

Medový dortík plný medu - dali byste si? Výborný, lahodný, svěží a chutný dort pro každou rodinou oslavu. U nás najdete i jeden na poslední chvíli, bez objednání a objednávky předem. Najdete nás v centru města. Prodejní dny pondělí až pátek - rozvoz po Praze, medový dort přivezeme i jako překvapení na druhou adresu jako dárek. A jaký u nás najdete? Vždy poctivý, nešizený, pravý, originální, klasický, nejlepší, nejprodávanější a nejoblíbenější. Náš dort se dá věnovat jako dárek k svátku, k narozeninám i k výročí. Své uplatnění najde na každé oslavě, hodně objednávek máme na svatbu první, stříbnou, zlatou i diamantovou. Naše dorty plné medu jsou vhodné pro ženy, pro muže i pro jejich děti. A servis? Ten je okamžitý. Využít můžete zdarma prodejnu v centru města, rozvoz po Praze a doručení i na druhou adresu  - jako překvapení. Vybírejte a nakuujte přímo zde online ochucemé, s příchutí, nebo s ořechami. K naší skvělé kávě a čokoládě se skvěle hodí medová roláda. Skutečně pravé a nešizené - to je klasický medovník Praha

Najdete nás v centru města přímo zde

Osobní odběr zdarma. Nejlepší medový dort kup u nás i bez objednání online. Podle Gusta obchod Praha 1.. Dům F. Topič na Národní 9. Zde je mapa - jak se k nám dostanete.

Pro všechny párty akce, na oslavu i svatby. Medovník od nás by tam neměl chybět

 

 

Kontaktujte nás