Velké medové dorty

Vyberte si z nabídky velkých klasických medových dortů. Medovník Praha prodej zde
Velký i ten největší nejprodávanější klasický  dort. Medovník Praha prodej přímo zde! Přeci jim neobjednáte ty naše malé dortíky? Co by si o vás myslely? Kupte raději ty správné, veliké, slavností, narozeninové, pro muže, pro ženy, pro děti, velké dorty pro každou příležitost.

Vyberte si z nabídky velkých klasických medových dortů. Medovník Praha prodej zde. Velký i ten největší nejprodávanější klasický  dort. Medovník Praha prodej přímo zde! Přeci jim neobjednáte ty naše malé dortíky? 

Co by si o vás myslely? Kupte raději ty správné, veliké, slavností, narozeninové, pro muže, pro ženy, pro děti, velké dorty pro každou příležitost. Všechny jsou kulaté, všechny jsou veliké, z několika korpusů a vrstev lahodných krémů. Velký medový dort můžete nakrájet i pro 10 osob. Průměr mají 28 cm. Váha dortů plných kvalitního medu je od 1400 - do 1750 g. A umíme připravit i speciální - největší. S dortem se doma nepečte, každý den máme čerstvě napečeno!

Největší a nejprodávanější medové plné medu. Co k tomu dodat? Všechny medovníky osobní odběr Praha 1 zdarma.

Medovník se švestkami. Klasický medovník s přidáním sušených švestek do všech vrstev korpusu a krémem s jemně karamelovou příchutí

Staročeský dort v Praze. U nás si na sladkém pokušení pochutnáte, plný dort to je úplný zázrak, to je pohádka a pohlazení všech chuťových buněk! 

Medovník s višňovou příchutí - Vylepšená verze klasického medovníku s vrstvou toho nejlepšího višňového džemu.

Medový kyjevský dort. Neztratí se na žádné slavnostní tabuli.

Medovník s jahodovou příchutí. Verze klasického medovníku s vrstvou toho nejlepšího jahodového krému

Medový dortt Zebra. Originální dort s barevnými vrstvami připomínajícími zbarvení zebry je složen ze dvou druhů korpusů.

Medový dort s pictáciovou příchutí.

Hledáte pravou medovou roládu? 

Originál medová roláda celý dort 1100 g 

Prodáváme váš oblíbený medovník opravdu snadno a rychle. Z celého dortu naříznete 16 opravdu poctivých řezů. Budete-li dort dělit ekonomicky, pak nakrájíte 24 řezů. Staročeský medovník v sobě snoubí velice jemnou chuť medových plátků a dvou druhů krému. Díky souznění delikátních chutí si získal obdivu i u těch nejnáročnějších gurmánů. Staročeský medovník se vyrábí pouze ručně a neobsahuje žádné konzervační látky, je vyroben pouze a jedině na přírodní bázi. Velký ručně vyráběný pravý dort kupte na klasický medovník Praha

Nakupte si na našem E-shopu Klasické Staročeské Medovníky

Letos je můžete sledovat online i odnést z centra města ihned, v lednici máme vždy nějaké to sladké překvapení!  Má na krabici vždy minimálně 10 dní do data spotřeby. Porovnejte ceny a ušetřete! I kvalita může být levná Najdete nás v Praze zde v domě!

Velké medové dorty vyzvedněte zde v domě. Osobní odběr zdarma. Nejlepší medový dort kup u nás i bez objednání online. Podle Gusta obchod Praha 1.Dům F. Topič na Národní 9. Zde je mapa - jak se k nám dostanete.

Velký dort pro všechny párty akce, na oslavu i svatby. Medovník od nás by tam neměl chybět.