Medovník Staročeský ihned Praha

Zlatavé medové plátky a jemný smetanový krém kup podle Gusta obchod Praha 1 na každou oslavu

Staročeský medovník osobní odběr zdarma

Staročeský dort v Praze je jen jeden, nakupte ho i dnes. U nás si na sladkém pokušení pochutnáte, plný dort to je úplný zázrak, to je pohádka a pohlazení všech chuťových buněk! 

Sladké pokušení v Praze. Staročeský dort 1750g za nízké ceny s dopravou do domu.Díky souznění delikátních chutí si získal obdivu i u těch nejnáročnějších gurmánů. Staročeský medovník se vyrábí pouze ručně a neobsahuje žádné konzervační látky, je vyroben pouze a jedině na přírodní bázi. Velký ručně vyráběný pravý dort na klasický medovník Praha

Nakupte si na našem E-shopu Klasické Staročeské Medovníky

Letos je můžete sledovat online i odnést z centra města ihned, v lednici máme vždy nějaké to sladké překvapení! Pro dnešní den vyhrál ten největší, ten neoblíbenější a v Praze jednoznačně Král dortů.

Osobní odběr zdarma. Nejlepší medový dort kup u nás i bez objednání online. Podle Gusta obchod Praha 1.Zde je mapa - jak se k nám dostanete.

Pro všechny párty akce, na oslavu i svatby. Medovník od nás by tam neměl chybět.

Domácí medovník Staročeský se jmenuje proto, protože ho peče pekárna v Česku. Je vyráběn ručně podle tradičního rodinného receptu. Jeho ingredience musí být pečlivě vybírány. Všechno musí být použito v naprosto přesném poměru. V současnosti můžete vybírat z několika velikostí a gramáží. Pekárna upeče, My vám kvalitní domácí medovník z kvalitních surovin přivezeme až domů, podle původní receptury za nízké ceny s dopravou po Praze. Velké medové dorty a mnoho dalších dortů zákusků, medovníčků s možností osobního převzetí v centru Prahy. malý dort, velký je 18 cm, to znamená že  je kulatý a hodně vysoký, gramáž tak akorát pro dva, no a sladký tak, jak si každý bude přát, dnes také ihned bez objednání, na malé mlsání nebo jako dárek jen tak k svátku. Vyrábí se pro nás ručně podle tradičního rodinného receptu. Jeho ingredience se pečlivě vybírají a jsou použity v naprosto přesném poměru.Staročeský medovník podle tradičního rodinného receptu na prodejně podle Gusta Praha 1 ihned na každou oslavu, na tento víkend. Co k tomu dodat? Naše dobrá káva, čerstvě pražená, to je pohodička na jakýkoliv den.

 

 

Zlatavé medové plátky a jemný smetanový krém. Staročeský medovník podle tradičního rodinného receptu na prodejně podle Gusta Praha 1 ihned na každou oslavu, na tento víkend. Co k tomu dodat? Naše dobrá káva, čerstvě pražená, to je pohodička na jakéhokoliv den
 
Domácí medovník Staročeský se jmenuje proto, protože ho peče pekárna v Česku. Je vyráběn ručně podle tradičního rodinného receptu. Jeho ingredience musí být pečlivě vybírány. Všechno musí být použito v naprosto přesném poměru. V současnosti můžete vybírat z několika velikostí a gramáží. Pekárna upeče, My vám kvalitní domácí medovník z kvalitních surovin přivezeme až domů, podle původní receptury za nízké ceny s dopravou po Praze. Velké medové dorty a mnoho dalších dortů zákusků, medovníčků s možností osobního převzetí v centru Prahy. malý dort, velký je 18 cm, to znamená že  je kulatý a hodně vysoký, gramáž tak akorát pro dva, no a sladký tak, jak si každý bude přát, dnes ihned bez objednání, na malé mlsání nebo jako dárek jen tak k svátku. 

Máte zájem o medovník?

Vážení zákazníci, Váš oblíbený medovník nakupte ihned v centru Prahy!