Zrnková káva

Klasický medovník má po celý rok skvělou kávu. Dorty na prodej Praha. Vychutnejte si jedinečný okamžik u kávy s medovým dortem.

Příjemně naladí a pohladí na duši i na jazyku. Čerstvě pražená zrnková káva a klasický medový dort - to je holky náš sport

Tak jako naše medové dorty i naši kvalitní kávu rádi dodáme na rodinné oslavy, na party, pro firemní příležitosti. Klasický medovník už není jen dort, ale i nejlepší zrnková káva. Tak se zastav a ochutnej. Čerstvě pražená zrnková káva se hodí pro espressa a kávovary. Po celý rok je tu k dispozici velká nabídka zrnkové kávy za skvělé ceny. Vychutnejte si doma šálek kávy, k donrému dortu rozhodně patří. Káva přímo z pražírny, kde je zaručeně stála kvalita. A čerstvost je u nás nadevše. Rychlé dodání k vám domů i na osobní odběr- výdejní místo máte přímo v centru města zdarma. Při nákupu v Praze tedy platíte pouze za kávu, žádné další poplatky a poštovné. U nás si přijdou na své i nejnáročnější požitkáři. Udělejte si radost kvalitní kávou, kmedovým dortů, se hodí opravdu náramně.
Pokud hledáte špičkovou kvalitu za příznivou cenu, vyzkoušejte naší prémiovou Kolumbii, Peru a další.  Nezáleží na tom, zda jste milovníkem espressa, či nedáte dopustit na alternativní přípravu kávy. Vždy vám doporučíme kávu, aby maximálně uspokojila vaše chuťové buňky. Správný výběr kávy je klíčový i pro spokojenost našich velkoobchodních partnerů, jejichž řady se nám daří úspěšně rozšiřovat. Zrnkovou kávu chápeme jako sezónní surovinu, a tak s ní i nakládáme. V pěstitelských zemích jsou sklizně v různých obdobích, a proto se i nabídka a dostupnost našich káv během roku mění. Abychom zaručili maximální čerstvost, pražíme kávy každý den a prodáváme je pouze jako zrnkové. Přesné datum pražení najdete na každém balení. Jsme v zápřahu od pondělí do soboty, jen v neděi pijeme svojí vlastní kávu doma s rodinou. Tak se knám přidejte. Kávy mám dost i pro vás! Mám dát vodu na kávu? Kdy k nám přijedete?