Káva Robusta

Klasický medovník má po celý rok skvělou kávu. Dorty na prodej Praha. Vychutnejte si jedinečný okamžik u kávy s medovým dortem.

Příjemně naladí a pohladí na duši i na jazyku. Čerstvá, poctivá, pravá, nefalšovaná, nešizená, skutečně skutečná pražená zrnková a mletá káva Robusta

+ náš klasický medovník. Prodejní místo Praha 1. Naši zákazníci znalci vědí, že se jedná o druh kávy, tedy přesněji řečeno o druh kávovníku, z jehochž semene se káva vyrábí. Kávovník statný někdy též kávovník robusta je stálezelený druh z čeledi mořenovité dorůstající 6–12 m výšky. Pochází z tropických deštných lesů povodí řeky Kongo a dnes se pěstuje všude v tropech a subtropech. Má tužší, mírně vlnité, eliptické, jasně zelené, až 30 cm dlouhé listy.
Čerstvá 100% zrnková káva přímo z naší pražírny - vychutnejte si v centru hlavního města kvalitní druhy kávy dovážené z celého světa.
Jedná se o typ vysoce kvalitní kávy. Obsahuje více kofeinu a její aroma a chuť jsou výrazné a velmi příjemné. Čerstvá 100% zrnková káva přímo z naší pražírny - vychutnejte si v centru hlavního města kvalitní druhy kávy dovážené z celého světa. Robusta je méně náročná odrůda kávovníku. Její podíl na světové produkci je asi 25%. K největším producentům patří Vietnam, Brazílie a Indie. Přímo báječná je do našich skvělýck kávových směsí.  Připravte si kávu přesně podle vaší chuti. Díky vysokému obsahu kofeinu snadno probudíte organismus.