Káva na oslavu

Klasický medovník má po celý rok skvělou kávu. Dorty na prodej servis Praha. Vychutnejte si jedinečný okamžik u kávy s medovým dortem. Osobní odběr zdarma, rozvoz po Praze. Kávu zašleme na výdejní místa i adresu celá ČR.

Káva se hodí i nám na naší vlastní oslavu. Oslavujeme dalších vašich 1000 objednávek, děkujeme! Upřímně. Většina z nás k tomu, aby si vychutnala šálek, či spíše hned několik šálků lahodné kávy, žádný nařízený svátek nepotřebuje. My pijeme denně a u vás doma a v práci se také činíte. Prodej kavůitní, zrnkové kávy k medovým dortům se nám rozjel hlavně díky novému  - velkému  - výhodnému balení 1 kg. A náš vlastní rozvoz kávy až na adresu se také povedl. Medové dorty a kávička, to jde při oslavě prostě k sobě! 

Příjemně naladí a pohladí na duši i na jazyku. Arabica nebo Robusta zrnková nebo mletá, vždy čerstvá, poctivá, pravá, nefalšovaná, nešizená, skutečná jednodruhová pražená káva nebo skvělá kávová směsA k ní náš klasický medovník na vaši oslavu a party. Prodejní místo Praha 1