Káva a dort

Čerstvá káva a klasický medovník na prodej Praha. Vychutnejte si jedinečný okamžik u kávy s medovým dortem.
 
Příjemně naladí a pohladí na duši i na jazyku. Čerstvě pražená káva a klasický medový dort - to je holky náš sport. Naše čerstvě pražená zrnková káva přináší pozitivní emoce a nový zážitek z pití kávy. Kávy od nás se vyznačují chutí a aroma, které jsou příslušné k danému druhu kávy. S tím souvisí samotné pražení kávy. Snažíme se, aby zákazník poznal, že káva není jenom hořká, ale že v ní pozná i jiné chutě, například chuť čokolády, lískových oříšků, medu, ovocné chutě. Už víte proč k sobě patří naše káva a medový dort? A proč nás holky milují? Našim zákaznicím a jejich mužům nabízíme tu nejlepší kávu z celého světa.
 
Hledáte dortíky a kávičku na vaši domácí či firemní oslavičku? My máme řešení. Naplánuj oslavu, zavolej nám a objednej si skvělý narozeninový dort, který splní nejen funkci dortu, ale poslouží zároveň i jako stylové občerstvení pro tvé hosty. Konečně ta správná sladká tečka – jedinečný klasický medovník k jedinečné příležitosti! Dort jako kráva a na oslavu pravá káva.
 
Co je na naší kávě tak zajímavého. Dnes kávu nabízí kde kdo a je na každém rohu. V naší ulici je ale naše káva nejlepší. I když je to spousty slavných kaváren, tak našim zákazníkům vyhovuje ta naše. Máme velký výběr a skvělý je také poměr kvalita a cena. V prodeji je Arabika i Robusta ze všech kontinentů světa, na každém balení je uvedeno datum pražení. Čerstvě upražená zrnková káva vám zavoní a vaše chuťové buňky naladí. A to tady jde. 
 
Tak se přidej a ochutnej, jsme podle Gusta obchod Praha 1. Na prodejně si vždy vybereš i bez objednání a platby předem. Klasický medovník už není jen dort, ale i skvělá káva. Tak se zastav

Kontaktujte nás