Jednodruhová káva

Klasický medovník má po celý rok skvělou kávu. Dorty na prodej Praha. Vychutnejte si jedinečný okamžik u kávy s medovým dortem.
Příjemně naladí a pohladí na duši i na jazyku. Čerstvě pražená káva a klasický medový dort - to je holky náš sport
Pražená zrnková a mletá jednodruhová káva Arabica i Robusta + náš klasický medovník. Prodejní místo Praha 1.
Každý kus světa, každý světadíl, každá kávová plantáž dává kávě, která je na ní vypěstována charakteristické vlastnosti, které vytvářejí její specifickou chuť. Veškeré námi nabízené typy kávy u nás v naší pražírně, samotná káva pochází z různých koutů světa.
 
Pokud hledáte k medovým dortům kvalitní a čerstvou kávu, jste tady správně. Víme že nemá smysl prodávat známé a profláknué koncernové kávy. Uvnitř většinou najdete lacinou směs méně kvalitních káv, proto neprodáváme značku ale prodáváme vlastní čerstvě praženou kávu. Vyberte si druh a gramáž a vychutnejte si naši luxusní zrnkovou kávu. Na rozdíl od našich kávových směsí, jednodruhové kávy jsou vždy připraveny z vybraných zrnek kávy jediné kávové plantáže. Najdete je také pod označením  s anglickým názvem Single origin. Neváhejte ani chvilku a kupte přímo zde Arabicu i Robustu Coffee.
Zrnkové kávy máme velký sortiment. Kromě kávy z běžně známých destinací Peru, Brazílie, Kolumbie, Guatemala, Indie, Kuba, prodáváme také kávy z méně rozšířených, přesto velmi zajímavých lokalit jako jsou Jáva, Etiopie, Nikaragua a mnoho dalších.
Každý kousek světa, každá kávová plantáž dává kávě, která je na ní vypěstována charakteristické vlastnosti, které vytvářejí její specifickou chuť. Ačkoli jsou veškeré námi nabízené kávy praženy v Itálii, samotná káva pochází z různých koutů světa. Na rozdíl od běžných kávových směsí, jednodruhové kávy jsou vždy připraveny s vybraných zrn kávy jediné kávové plantáže. Bývají proto také označovány anglickým názvem "Single origin".
 
Kromě kávy z běžně známých destinací (Kolumbie, Guatemala, Indie, Kuba) nabízíme také kávy z méně rozšířených, přesto velmi zajímavých lokalit jako jsou Jáva, Etiopie, Nikaragua a dalších