Medové rolády

 Kvalitní medové dorty přímo od výrobce s možností osobního převzetí v centru Prahy. Medová roláda prodej zde!
 

Váha medového dortu 1100g - délka 36 cm s velkým obsahem medu a jemným krémem. Báječný zákusek pro vaši oslavu. Je ojedinělý pro svůj oblíbený tvar a jemnou podmanivou medovou chuť, která zasáhne všechny chuťové buňky. Díky velmi snadnému porcování se hodí pro jakoukoliv příležitost. Velmi oblíbený a populární cukrářský výrobek s náplní lehkou tukovou. Ruční výroba bez chemických konzervantů. Doba trvanlivosti 30 dnů při teplotě +2°C až +8°C. Balení do kvalitní 6 hranné krabice, která je pokrytá laminovou folií. ta chrání medový dort proti vlhkosti z chladících prostor. Složení: Mléko, pšeničná mouka, cukr, částečně ztužený palmový tuk, vejce, zahuštěné slazené plnotučné mléko (mléko, cukr), med 5%, kypřicí látka: uhličitany sodné.  Skladujte při teplotě od 2°C do 8°C, po otevření spotřebujte do 5 dnů. Domácí medové rolády za super ceny přímo z pekárny Praha. Možnost osobního převzetí nebo doprava po Praze pro firmy i jednotlivce. Provozujete v Praze gastro provoz, restauraci, kavárnu, cukrárnu, kantýnu, čajovnu, bar, pizzerii, prodejnu lahůdek apod? Naše kvalitní medovníky, medové dorty mohou být vhodným doplňkem vašeho sortimentu.

 
Doma nepečte! Máme na prodej medové dorty a je tu skvělá cena. Podle Gusta obchod Praha 1
Přemýšlíte, co koupit zajímavého ke kávě pro hosty, návštěvu či jen tak, pro rodinu? Žijeme, abychom ukrojili! Rolády mají několik nezpochybnitelných plus. U nás patří spolu s bábovkami k nejoblíbenějším moučníkům.
Rolády vyzvedněte osobně a zdarma zde v domě. Podle Gusta obchod Praha 1
Doma nepečte! Máme na prodej medové dorty a je tu skvělá cena. Podle Gusta obchod Praha 1
Přemýšlíte, co koupit zajímavého ke kávě pro hosty, návštěvu či jen tak, pro rodinu? Žijeme, abychom ukrojili! Rolády mají několik nezpochybnitelných plus. U nás patří spolu s bábovkami k nejoblíbenějším moučníkům

Kontaktujte nás