Čokoláda a dort

Vychutnejte si jedinečný okamžik cucání čokolády s medovým dortem. Příjemně naladí a pohladí na duši i na jazyku. Pravá čokoláda a klasický medový dort - to je holky náš sport. 

Hořké, mléčná, mléčný kokos, pictácie, mandlový marcipán, mango, světlý i tmavý nugát,  To je ONO! Veškeré námi nabízené výrobky s vysokým obsahem kakaa pomohou snížit krevní tlak, nejspíše právě díky flavaniodům, protože mohou změnit produkci zánětlivých modulátorů a rozšiřují krevní cévy v těle, podobně jako omega-3 mastné kyseliny. 

To je NE - to je ee. V případě vyšší konzumace čokolády vyrobené z mléčných s menším procentem kakaa naopak vede ke zvýšení váhy a zvýšenému riziku metabolického syndromu. Čokoláda s nízkým procentem kakaa obsahuje velké množství cukrů a nasycených tuků. A po tom budete tlustý na tři prsty. 

A naše cena? Za nejlepší kvalitu se připlatí. Jednou si to ale může dopřát každý, čokoláda pro každého a pro každou příležitost, dárkové balení i jako dárek.  

Skutečná a nešizená čokoláda je tady. Prodej kvalitní čokolády nejen v dárkovém balení prodej Praha 1. Co u nás nenajdete: Palmový olej, Lepek, Náhražky kakaového másla, Vanilkové aroma, Řepný cukr, Sojový lecitin, Umělá tužidla, Umělá zahušťovadla, Umělé dochucovací látky, Barviva, Éčka, Geneticky upravované ořechy, mandle a další fujtajbly. Co u nás najdete? Gusta prodává pouze suroviny s nejvyšší známkou kvality. V dnešním světě plném náhražek a chemie vám na přání připravíme opravdu unikátní set pravé čokolády. Při ruční výrobě čokolády, dortů, pralinek česká firma chocolate factory používá pouze prvotřídně vybírané suroviny. V prodeji tedy nemůže chybět i skutečná čokoláda. Náš zákazník tak může poznat, jak voní, chutná čokoláda, která není ošizená!

Čokoláda je vyráběna z čistého kakaového másla, bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků, s třtinovým cukrem místo řepného, s přírodním Bourbon vanilkou namísto vanilinu. Zároveň se zde nepoužívá sójový lecitin. Všechny námi nabízené výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů. Proto v nabídce budete jen stěží hledat jakákoliv éčka, margaríny, umělá dochucovadla či jiné přídavné prášky.

Pralinky jsou vyráběny ručně, bez jakéhokoliv využití strojů a každá pralinka se tak stává svou chutí a tvarem jedinečným originálem. Ruční výroba nám dovolila také přizpůsobit obaly, branding, ale i čokoládu samotnou všem vašim požadavkům.

 

Kontaktujte nás